Figure Skate

Category No. Name Nation/Club
Senior Ladies 1. Jakab Dária Jégkorszak
2. Láng Júlia Pavuk SE
3. Morrys Taylor Izrael
4. Ioffe Nelli Izrael
5. Iushchenkova Alina Izrael
6. Seniuk Maria Izrael
7. Doboszova Ema Slovakia
8. Zhdanovych Maryna Ukraine
9. Ing Chloe Singapore
10. Brezinova Eliska Czech
Senior Men 1. Böröcz Máté Jégkorszak
2. Bychenko Oleksii Izrael
3. Samohin Daniel Izrael
4. Gorodnitsky Mark Izrael
5. Csernoch András SKSE
Junior Ladies 1. Szarka Ivett DVTK
2. Szigeti Bernadett Pavuk SE
3. Krizsanovszki Lili SKSE
4. Csiszér Emese SKSE
5. Marton Kata UTE-Jégördögök
6. Elek Amanda Vasas SC
7. Mikutina Olga Austria
8. Iushchenkova Viktoria Izrael
Junior Men 1. Berei Mózes József SKSE
2. Ma Naoki Hong Kong
3. Kovalenko Nikita Izrael
Advance Novice Girls 1. Szabó Cintia Jégkorszak
2. Zsírnov Dária Pavuk SE
3. Szakács Imola Pavuk SE
4. Ekker Léna SKSE
5. Zsembery Katinka SKSE
6. Fiori Gioia Italy
7. Ghedini Giorgia Italy
8. Pezzetta Anna Italy
9. Nikulasien Lilien Pavuk SE
Advance Novice Boys 1. Cheung Chiu Hei Hong Kong
Intermediate Girls 1. Rákai Dorina DVTK
2. Csombok Zsüliett Jégcsillag
3. Bolobás Boglárka Jégvirág
4. Lőrincz Hanna MAC
5. Talabér Zita Pavuk SE
6. Skenderovic Szonja Pavuk SE
7. Mezei Réka Pavuk SE
8. Szervánszky Anna UTE-Jégördögök
9. Simkó Lili Vasas SC
10. Balyuba Yekaterina Kazakhstan
Intermediate Boys 1. -
2. -
3. -
4. -
5. -
6. -
7. -
8. -
9. -
10. -
Basic Novice Girls 1. Lipták Jázmin DVTK
2. Sulák Zsuzsanna DVTK
3. Jánosi Katalin Lilla Jégcsillag
4. Tóth Kurucz Luca Jégkarc Debrecen
5. Fedora Sára Jégkarc Debrecen
6. Lacza Boglárka Jégkarc Debrecen
7. Vargha Flóra Jégkorszak
8. Sztana Fruzsina Zsófia Jégkorszak
9. Flikkema Vienna Jégkorszak
10. Virányi Laura Jégkorszak
Basic Novice Girls 11. Páczelt Júlia Jégvirág
12. Jurkó Csenge Jégvirág
13. Major Martina Pavuk SE
14. Almási Liza Pavuk SE
15. Szigeti Fanni UTE-Jégördögök
16. Kutasi Boglárka Vasas SC
17. Balyuba Yekaterina Kazakhstan
18.
19.
20.
Basic Novice Boys 1. Dózsa Benedek Pál Jégcsillag
2. Bődi Partik Pavuk SE
3. Rácz Kolos Vasas SC
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Cubs Girls 1. Kardos Gréta DVTK
2. Planéta Nóra DVTK
3. Rózsahegyi Fanni Jégkarc Debrecen
4. Sztana Panna Jégkorszak
5. Kohári Mira Jégvirág
6. Soós Liliána Pavuk SE
7. Kormány Karolin Pavuk SE
8. Zhang Boglárka SKSE
9. Kutasi Nikoletta Beatrix UTE-Jégördögök
10. Szigeti Dorina UTE-Jégördögök
Cubs Girls 11. Balyuba Yekaterina Kazakhstan
12. Engelgardt Anastassiya Kazakhstan
Cubs Boys 1. Kovács Deli Bende Jégkarc Debrecen
Chicks Girls 1. Kovács Boglárka Jégkarc Debrecen
2. Guttmann Szófia Pavuk SE
3. Pallagi Petra SKSE
4. Berstad Katrine Victoria SKSE
5. Szénási Vivien UTE-Jégördögök
6. Éltető Hanna Vasas SC
7. Kiss Réka Vasas SC
8. Smali Dameli Kazakhstan
9. Nurbolkyzy Saniyat Kazakhstan
10. Fagyas Lilla Jégkarc Debrecen
Chicks Boys 1. Sztana Péter Jégkorszak
2. Kind Igor SKSE
Mini Cubs Girls 1. Szabó Adél Cubs Girls
2. Domokos Virág Jégkarc Debrecen
3. Fülöp Szilvia Jégkorszak
4. Flikkema Emese Jégkorszak
5. Rozgonyi Anna MAC
6. Bődi Flávia Pavuk SE
7. Torbágyi Flóra Pavuk SE
8. Incze Brigitta Éva SKSE
9. Széplaki Zsófia SKSE
10. Andrásik Kira UTE-Jégördögök
Mini Cubs Girls 11. Hiezl Emma Vasas SC
12. Szolnoki Zsófia Vasas SC
13. Ungvári Dorka Jégvirág
14. Nics Szvetlána Jégvirág
15. Briczky Zoé Jégvirág
Mini Cubs Boys 1. Gilányi Péter DVTK
2. Hoffmann Ábel Jégcsillag
Mini Chicks Girls 1. Vidrai-Soltész Zoé Jégkorszak
2. Sebes Szofi Zsuzsanna Jégkorszak
3. Almási Fruzsina Pavuk SE
4. Tőkey Alíz SKSE
5. Széplaki Katinka SKSE
6. Székely Virág SKSE
7. Józsa Laura UTE-Jégördögök
8. Sági Luca Vasas SC
9. Borantayeva Azaliya Kazakhstan
Mini Chicks Boys 1. Bihari Máté Jégkarc Debrecen

Competitors music upload here!